Overview

Job description

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, perfektním zázemím a špičkovým produktem hledá APLIKAČNÍHO INŽENÝRA/KU!
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte VŠ vzdělání v oboru elektro a ovládáte anglický jazyk? Neváhejte a kontaktujte nás!
Náplň práce:
* spolupráce na vývoji součástek výkonové elektroniky, IGBT, SiC a výkonových modulů
* vyhodnocování parametrů prototypů v laboratoři i v reálné aplikaci
* navrhování evaluační desky pro zákazníky
* tvorba technické dokumentace a článků
* účast na definování nových produktů
* podpora zákazníků a týmů ve firmě

Requirements

* VŠ vzdělání v elektro oboru
* komunikativní znalost AJ
* znalost elektroniky
* VÝHODOU: praktické zkušenosti s měřením
* komunikační a prezentační dovednosti

Benefits

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* benefitní karta Edenred
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* zvýhodněné mobilní tarify
* kratší týden a volná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* možnost home office
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Note for candidate

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.