Overview

Job description

Co budete dělat?

Definujete technologickou strategii společnosti v souladu s celkovou strategií společnosti
– Vyberte technologie nízké úrovně

– Přehled dostupných technologií/produktů/nástrojů

– Podpora předprodejních aktivit

– Řídit úvodní technické diskuse pro nový projekt

– Harmonizovat používání nových technologií mezi zákazníky a společnost

Konzultovat se zákazníky různá technologická témata (technologie, migrace do cloudu, integrace atd.)

– Vládní vývoj softwaru

Definujete sadu nástrojů, přístupy k vývoji SW, vzory a metodiky, které mají být použity
– – – Definujete sadu preferovaných technologií/nástrojů/vzorů na základě technologické strategie společnosti

– Poskytovat technologickou podporu projektům

– Poskytovat a projednávat technickou specifikaci požadavků ze skupiny projektů, řešit zjištěné/nahlášené technické problémy

Přezkoumat projekty
Zajistěte, aby všechny technologie a projektové postupy odpovídaly standardům společnosti
– Shromažďovat zpětnou vazbu k projektům a osvědčené postupy a harmonizovat používání osvědčených postupů ve společnosti

– Sledovat technologické a metodologické trendy

– Sledovat nové technologické trendy a nastavovat technickou strategii společnosti

Umožnit přijetí nových technologií a metodologií

Správa technického know-how společnosti

– Zajisťovat, aby zdroje společnosti uspokojovaly krátkodobé i dlouhodobé technologické potřeby

– Definovat témata a oblasti pro Osobní rozvoj technických zdrojů společnosti

Requirements

Odborné znalosti:

– Vysokoškolské vzdělání nejlépe v oblasti informatiky

– Minimálně 4 roky praxe na pozici architekta, solution architekta a podobně

– Minimálně 8 let zkušeností s vývojem v několika oblastech:

o .NET vývoj
(klíčový)
o vývoj Azure

o Vývoj webu

– Pochopení a dobrá orientace v několika následujících oblastech:

o Cloud Analytics

o IoT a IIoT

o Rozšířená realita

o Umělá inteligence

o Web pro mobily

– Pokročilá sada technologických dovedností a prokázaná historie s technologií

– Rozsáhlé znalosti softwarového průmyslu s orientací na budoucnost

Osobnost a další dovednosti:

– Plynulá angličtina a nejlépe i čeština nebo slovenština

– Komunikativní a dynamický člověk

– Ochota učit se nové věci a sdílet znalosti s kolegy

– Týmový duch, proaktivní přístup a postoj „ can-doí“.

– Spolehlivost a nezávislost

Benefits

Profesní a osobní růst:

– Zvyšte své technické a odborné dovednost

– Spolupracovat na mezinárodních high-tech projektech

– Práce v dynamické společnosti

Vzdělávání:
– Program osobního rozvoje

– Školení a certifikace

– Kurzy angličtiny

Firemní kultura:

– Přátelský a motivovaný tým

– Podpůrný management

– Rodinná atmosféra

– Teambuildingové akce, oslavy

– Čtvrtletní hodnocení a roční hodnocení platů/rolí

– Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

– Stabilní a dlouhodobá pozice

Atraktivní balíček:

– 25 dní dovolené

– Čas věnovaný osobnímu rozvoji

– Interní lekce angličtiny s rodilým učitelem angličtiny

– Stravenky, občerstvení/čerstvé ovoce

– Flexi pass/Multisport karta

Note for candidate

Send us your CV in English and Czech if you have one.