Overview

Do dynamicky se rozvíjející společnosti hledáme komunikativní a energické kolegy. Nastartuj svoji kariéru v klientském servisu.

Náplň práce:

Práce s klientskou databází, obvolávání klientů za účelem zjišťování stavu pohledávek
Navrhování řešení situace klientů k oboustranné spokojenosti
Poskytování poradenství o metodách splácení dluhu: motivace klientů splatit dluh
Vedení administrativní agendy související s běžným chodem oddělení
Vyřizování příchozí korespondence (dopisy, emaily)
Dohlížení na stav nesplácených úvěrů a uskutečněných kontaktů v přiděleném úseku databáze
Komunikace se státními orgány, případná příprava podkladů pro insolvenční řízení či soudní vymáhání
Požadujeme:

Komunikativní osobnost s proklientským přístupem
Dobrou znalost českého jazyka
Zakončenou střední školu s maturitou
Znát MS Excel
Nabízíme:

Skvělý nástupní plat – ohodnocení 20-30 000 Kč/měsíc
Práce v mladém a energickém kolektivu
Za zády úspěšnou a rostoucí společnost
Flexibilní pracovní dobu
Profesní rozvoj, start kariéry ve financích/klientském servisu
Možnost karierního postupu
Zdokonalení se v komunikačních dovednostech, získání znalostí potřebné legislativy
Pracoviště v centru Prahy: FLORA (dobrá dostupnost od metra A)
Smlouva na hlavní pracovní poměr
Chcete-li být zařazen(a) do výběrového řízení na tuto pozici, zašlete kopii svého životopisu Lucii Elšíkové

Prečtěte si, prosím, pozorně následující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company ICO: 246 92 336

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydlište, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdelání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management Ltd. ICO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetne uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských státu EU, jejichž totožnost mi je spolecnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.

Tagged as: , , , ,

About Dorset Management s.r.o.

Dorset Recruitment is your partner to solve your staffing needs in the Czech Republic. Now in our fourth year, we have been successfully placing talented employees into our client’s companies across a wide range of different businesses and industries, both large and small.

Our pro-active team of consultants seek to build long-lasting partnerships with our clients and genuinely find ways to add value to your hiring process and decision making. We recognise that each company is different and we are flexible enough to offer tailor-made solutions to fit with your business. We can assure you that our service will be responsive, practical, and importantly, provide the results that you need.