Overview

Job description

Zajímáte se o oblast ochodu a e-commerce? Mluvíte plynule anglicky?

Do mezinárodní společnosti zabývající se výrobou krmiv pro domácí mazlíčky hledáme nového kolegu, který by se rád stal expertem v oblasti e-commerce. Vaším úkolem bude dodávat vstupy, které jsou zásadní pro tvorbu obchodní strategie a budování vztahů se zákazníky.

Náplň práce:
* Analýza dat: vyhledávání, organizace a zpracování dat (např. podíl na trhu, věrnostní karty zákazníků, webové stránky apod.)
* Podpora Customer Development týmu
* Pravidelné vyhodnocování obchodních výsledků
* Spolupráce s partnery společnosti a aktualizace dokumentů sdílených s partnery
* Evidence dokumentů a údržba CRM systému
* Podílení se na zvýšení efektivity ve spolupráci s dalšími odděleními
* Kontrola e-commerce aktivit v souladu s lokálními nařízeními

Requirements

* VŠ vzdělání (min. bakalář)
* Analytické schopnosti – pokročilá znalost MS Excel a Google Sheets
* AJ B2
* Zkušenost s vytváření dashboardů
* Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Benefits

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy a prémie
* Stravenky
* Multisport karta
* Cafeteria
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Příspěvek na dentální hygienu
* Dog friendly office

Note for candidate

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.