Overview

  • ICP je nezisková organizace založená Magistrátem hl. m. Prahy v roce 2012. Působíme na území hlavního města Prahy, kde poskytujeme bezplatné služby cizincům ze třetích zemí (mimo EU). Naším stěžejním cílem je vytvářet na území hlavního města Prahy takové podmínky, aby se zde žijící cizinci stali plnohodnotnými obyvateli Prahy a podíleli se na společném životě.
  • Více se o nás dozvíte na našem webu www.icpraha.com, Facebooku a Instagramu @ICPraha.

Pracovní nabídka

  • Hledáme novou tvář do našeho týmu! Nabízíme skvělý kolektiv nadšených lidí a pestrou práci, která má smysl pro současnou společnost i další generace.

Co budete dělat?

  • Budete pomáhat našim klientům z řad cizinců zorientovat se v českém prostředí.
    Velká částí náplně vaší práce bude spočívat v tlumočení na našem odborném poradenství a ve státních institucích (školy, úřady, nemocnice apod.), kam budete klienty doprovázet.
    Budete mít příležitost uplatnit své prezentační dovednosti v rámci skupinových aktivit pro klienty (např. vzdělávacích seminářů).
    Budete dělat překlady pro účely organizace a pro veřejné instituce.
    Budete si vést projektovou databázi klientů, objednávat, zaznamenávat a monitorovat.
    Občas budete pomáhat spoluorganizovat kulturní nebo komunitní akce.
    Vedení ICP budete předávat pravidelný měsíční reporting.

Koho hledáme?

  • Absolventa/ku středoškolského vzdělání. Velkým bonusem bude praxe v oblasti integrace cizinců nebo sociálních služeb.
    Člověka, který umí skvěle česky a vietnamsky.
    Výhodou je zkušenost s tlumočením a překlady.
    Komunikativní a energickou osobnost, kterou jen tak něco nerozhodí.
    Týmového hráče s proaktivním přístupem, který nám bude pomáhat se zdokonalovat v tom, co děláme.

Co Vám za to nabízíme?

  • Akční tým přátelských kolegů a kolegyň se srdcem na správném místě, úsměvem na rtech a jiskrou v oku!
    Možnost rozšířit své profesní dovednosti v příjemném prostřední neziskové organizace, která je jedním z předních aktérů na poli integrace cizinců v Praze.
    Práci na plný úvazek na dobu určitou (březen 2025).
    Příjemných 5 týdnů dovolené ročně.
    Můžete se těšit na pravidelné týmové snídaně a teambuildingy.
    Podporujeme zdravý životní styl svých zaměstnanců, proto se můžete těšit také na Multisport kartu.
    Bacilům v kanceláři nefandíme, nabízíme proto také čerpání sick days.

V týmu vás rádi přivítáme ideálně co nejdříve. Případně dle domluvy.

Pokud vás nabídka naší neziskovky zaujala, pošlete nám co nejdříve svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce.

Těšíme se na vás!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Notebook
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Dog-friendly office

Informace o pozici

  • Společnost
  • Integrační centrum Praha o.p.s.
  • Žitná 1574/51, Praha – Nové Město
  • Požadované vzdělání
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky
  • Čeština (Pokročilá), Vietnamština (Pokročilá)
  • Zařazeno
  • Administrativa, Státní a veřejná správa, Vzdělávání a školství , Tlumočník/překladatel
  • Typ pracovního poměru
  • Práce na zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru
  • Na dobu určitou
  • Typ smluvního vztahu
  • pracovní smlouva
  • Zadavatel
  • Nezisková organizace