Overview

REED hledá komunikativního kandidáta se znalostí angličtiny, který by se přidal k týmu logistické podpory nadnárodní společnosti vyrábějící motory, která je zásadním dodavatelem světových automobilových značek.

Náplň práce:
• Přijímá, analyzuje, zpracovává a sleduje objednávky zákazníků až po expedici a zadává všechny příslušné operace do systému.
• Vystavuje nabídky (cena a termín) v případě, že se jedná o přímého zákazníka. Průběžně sleduje nové zakázky, týkající se poprodejního servisu a potvrzuje termíny dodání v systému. Včas tyto termíny aktualizuje a informuje zákazníky o změnách.
• Zajišťuje zpětnou informovanost zákazníka v případě změny domluvených podmínek (zejména pak termínu nebo změny způsobu dopravy).
• Koordinuje dodávky (příprava, interní upomínání, expedice, dodací listy, fakturace, příjem plateb), zajišťuje denní kontrolu disponibility dílců, kontrolu dodávek, skluzu v dodávkách.
• Sleduje termíny a případně upomíná interní i externí dodavatele.

Potřebné dovednosti a zkušenosti:
• Dobrá znalost angličtiny (min B1) a znalost českého nebo slovenského jazyka
• Znalost francouzštiny, němčiny nebo ruštiny výhodou
• komunikační a organizační schopnosti
• praxe v jednání se zákazníkem či v logistice vítána
• velmi dobrá orientace v MS Office
• vhodné i pro absolventy

Benefity:
• Platové ocenění v rozmezí 25 – 28 000 Kč měsíčně
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Systém odměn a bonusů vázaných na výsledek práce (podíly na zisku, pololetní prémie)
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Denně dotované teplé jídlo, dotované nápoje
• Příspěvek 2000 Kč měsíčně na životní pojištění nebo na penzijní připojištění
• Teambuldingové, kulturní a rozvojové akce
• Práci ve stabilní a prosperující společnosti
• Možnost kariérního postupu

Lokalita: Brno, Česká republika
Pracovní doba: Flexibilní
Možný nástup: Ihned
Výběrové řízení: 1 kolo osobního pohovoru

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Tagged as: , , ,

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 64 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

About Reed Specialist Recruitment

Reed Multilingual Shared Services (MSS) specialises in delivering recruitment solutions for its clients in Europe and Asia. From IT support to customer services, we find people with the right mix of linguistic, technical and professional skills for positions of responsibility.

Reed MSS was launched to cater for project based recruitment and to meet large volume recruitment requirements. Our consultants & researchers within the MSS division not only have the right experience but are also passionate about recruitment within the SSC & BPO sector.