Overview

Job description

Zajímá Vás kombinace administrativní práce a zákaznického servisu? Hledáte pracovní příležitost v mezinárodním prostředí? Chtěli byste využít francouzštinu a angličtinu na denní bázi?

Máme pro Vás skvělou příležitost, jak získat povzbuzující práci, kde můžete využít své zkušenosti v rámci jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice!

Hlavní pracovní náplň:
– Zadávání všech příchozích objednávek na společný distribuční systém
– Sledování zakázky odběratele a související zákaznický servis
– Řešení problémů a dotazů zákazníků, zodpovídání příchozích hovorů a e-mailů, udržování přesných údajů
– Vytváření cenových nabídek pro zákazníky, ověřování změn v záznamech zákazníků a dalších ad hoc úkolů
– Udržování efektivní komunikaci v cizím jazyce s příslušnými kontaktními osobami v rámci evropské distribuce

Requirements

– Angličtina a francouzština na komunikativní úrovni (B2)
– Zkušenost s podobnou prací výhodou nikoli podmínkou
– Týmový hráč – podporuje týmovou atmosféru, spolupracuje s ostatními a sdílí osvědčené postupy
– Osvědčená schopnost efektivně prezentovat informace a reagovat na dotazy manažerů, klientů, zákazníků atd.

Tato pozice je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak pro uchazeče s praxí.

Benefits

– Bonusy
– Jazykové kurzy
– Proplácení přesčasů
– Příspěvek na penzijní pojištění
– Občerstvení na pracovišti
– Stravenky
– Program Benefit Plus

Note for candidate

Send us your CV in English and Czech if you have one.